Polityka prywatności

Polityka prywatności bloga Bustural: krem powiększający piersi

Niniejszy blog dziękuje ci za twoje zaufanie i bardzo poważnie traktuje twoją prywatność. Odwiedzając mojego bloga, nie musisz obawiać się naruszenia swojej prywatności. Przed lub w trakcie zbierania danych osobowych wyjaśnię ci, do czego te dane są potrzebne.

Dane osobowe powinny być adekwatne do celu, w jakim zostaną wykorzystane. Będę chronić dane osobowe zabezpieczając je przed utratą lub kradzieżą, a także przed nieuprawnionym dostępem, ujawnianiem, kopiowaniem, użytkowaniem lub modyfikacją.

Blog Bustural zawiera linki do stron internetowych, które mogą być interesujące dla odwiedzających go osób. Polityka prywatności na tych stronach może się jednak różnić od mojej. Odwiedzasz więc te strony na własne ryzyko. Zanim ujawnisz swoje dane osobowe, zawsze powinieneś uważnie zapoznać się z polityką prywatności każdej z odwiedzanych stron internetowych.

Gromadzone przeze mnie dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu udzielania odpowiedzi na twoje pytania. Na tym blogu twoja prywatność zawsze będzie szanowana zaś twoje zaufanie doceniane. Chcę, żeby podczas wizyty na mojej stronie każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Blog Bustural nie ponosi odpowiedzialności za jakiegokolwiek rodzaju awarie techniczne, programowe lub sprzętowe, jak też za przerwanie połączenia internetowego lub jego brak, a także za niezakończone lub opóźnione przelewy komputerowe.

Blog Bustural w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub obrażenia, które mogą powstać w wyniku korzystania z tej strony internetowej.