O autorze

dzięki kremowi powiększającemu biust spełniła swoje marzenieCześć wszystkim! Mam na imię Monika. Mam 31 lat, mieszkam i pracuję w Gdańsku. Chcę podzielić się z wami moją życiową historią i mam nadzieję, że pomoże to niejednej z was.

Nigdy nie miałam jakiejś super figury, w towarzystwie też jakoś nikt nie zwracał na mnie większej uwagi. Nie byłam brzydka, ale moje ciało posiadało pewne niedoskonałości, które nie czyniły mnie zbyt atrakcyjną.

Małe i obwisłe piersi były moim największym problemem. Zazdrościłam kobietom, które miały duże i foremne piersi. Bardzo chciałam mieć biust, którego ktoś inny mógłby mi pozazdrościć. To proste, jak macie duże piersi, każdy outfit lepiej się prezentuje, nie wspominając o facetach, którzy pożerają was wzrokiem.

Jedną z opcji była operacja, ale to nie wchodziło w rachubę. Po operacji zawsze mogą pojawić się powikłania, no i trzeba mieć przy tym gruby portfel. Ponieważ do bogatych nie należę, chciałam dowiedzieć się, w jaki sposób można szybko i (prawie) za darmo mieć większe piersi. Odkryłam rozwiązanie, dzięki któremu mam teraz bujne piersi, jak hollywoodzkie piękności. Pomógł mi w tym najlepszy w 2018 roku krem powiększający biust.

Jestem jedną z bardzo wielu kobiet, którym udało się osiągnąć efekt będący w stanie odmienić życie. Wiem, jak to wpłynęło na mnie i dlatego nie chcę tego odkrycia zachowywać wyłącznie dla siebie.